EDİZ BARIŞ'TAN YAKIN SAVUNMA EĞİTİMİ

 EDİZ BARIŞ'TAN YAKIN SAVUNMA EĞİTİMİ

      Geçtiğimiz günlerde Manisa Jeet Kune Do spor Kulübü Antrenörümüz Muay Thai Ege Bölge Başkanı ve Profesyonel Yakın Savunma Sporları Eğitmeni Ediz Barış hoca tarafından Turgutluda seminer verildi.

Konu hakkında bilgisine başvurduğumuz Ediz hoca; Turgutlu Kızıl Ejder Muay Thai Spor Kulübünün teklifi üzerine yapmış olduğumuz eğitimi iki kısımda verdik.  İlk kısımda Muay Thai Teknik ve Taktiklerini öğretirken, ikinci kısımda Jeet Kune Do sporunun incelikleri ve alternatifliği üzerinde durduk. Gelebilecek her türlü saldırıya karşı ( Aletli-Aletsiz) yakın savunma eğitiminde bulunduk. Turgutlu Kızılejder Muay Thai Spor kulübümüz busenenin başında kurularak faaliyetine başlamış yeni bir kulüp, Antrenörü Hüseyin Bayram ile ekibi çok heyecanlı ve isteklikler, ileriki günlerde Manisa ilimiz ve Turgutlu ilçesine birçok madalya kazandıracaklarına eminim. Kendisini tebrik eder başarılar dilerim. dedi.    

Konu ile ilgili açıklama yapan Kulüp başkanı ve antrenör Hüseyin Bayram; Ediz hocamıza çok teşekkür ederiz, Muay Thai Milli Takım antrenörü ve Profesyonel Yakın Savunma eğitmeni değerli bir hocamızı Turgutlu’da kulübümüzde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Turgutlu’lu gençlerimize spor yaptırarak sağlıklı bir yaşam sürmelerini ve vakitlerini kötü alışkanlıklarla geçirmelerine engel olmak arzusundayız. Seminerden tüm ekibimiz keyif aldı ve belirli periyotlarda seminerlerimize devam edeceğiz. Dedi.

DİĞER RESİMLER

Oluşturulma Tarihi : 2014-02-20 12:21:57